grafika digital painting dziecko warszawa

KURS GRAFIKA DIGITAL PAINTING DZIECKO WARSZAWA WAKACJE 2021

Kurs grafika digital painting dla dziecka w wieku 9 – 13 lat

Seria MAŁY GRAFIK

Wakacyjne kursy z serii Mały Grafik w Kontrastowni zapewnią młodzieży kreatywną i rozwijającą rozrywkę.

W tym roku dzieci i rodzice znowu znajdują się w specyficznej sytuacji. Kolonie i obozy sportowe wydają się zbyt ryzykowne dla przezornych rodziców. Z tego powodu szukamy bezpiecznych alternatyw zadając sobie pytanie, jak zorganizować wakacje dziecku w Warszawie?

Pracownia Kontrastownia proponuje dwa rodzaje aktywności dla dzieci w mieście: kursy artystyczne oraz kursy grafiki komputerowej. Wszystkie nasze zajęcia przeprowadzone zostaną z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa chroniących zdrowie uczniów oraz ich rodziców.

 

Czym jest DIGITAL PAINTING?

Digital painting to – najkrócej ujmując – przetworzenie klasycznych technik rysunkowych i malarskich na media cyfrowe. Wydaje się, że to najbardziej przyszłościowa dziedzina sztuki. To właśnie digital painting i cyfrowe projektowanie graficzne stanowią prawdziwą rzeczywistość projektantów gier, filmów, seriali oraz reklam. Dziedziny te łączą wiele praktycznych i przydatnych umiejętności z przyjemnością kreowania. Rozwijają wyobraźnię przestrzenną, wrażliwość na kształt oraz kolor, a także umiejętności analityczne.

 

Info o kursach dla starszych uczestników znajdziesz TUTAJ

#kulturalnarozrywka #wakacjewmieście #rysujwwakacje #półkoloniewarszawa @digitalpaintingwakacje

 

Terminy i rodzaje naszych wakacyjnych kursów plastycznych:

I. 19 - 22 lipca 2021 – projektowanie postaci – character design - ten kurs już się odbył 
Zaprojektuj postać do gry lub bajki!

cena: 370 (bez posiłków), 450 (z obiadami) - zapisz się na zajęcia

W godzinach: 10:00 - 15:30

 

II. 9 - 12 sierpnia 2021 – projektowanie postaci – character design i projektowanie środowiskowe - environmental design -ten kurs już się odbył
Zaprojektuj postać wraz z otoczeniem!

cena: 370 (bez posiłków), 450 (z obiadami) - zapisz się na zajęcia

W godzinach: 10:00 - 15:30

 

III. 16 - 19 sierpnia 2021 – projektowanie postaci – character design i projektowanie środowiskowe - environmental design - 3 wolne miejsca

 

WAKACJE 2020 AKTYWNOŚCI DLA DZIECI A COVID?

Tu znajdziesz informację o środkach bezpieczeństwa, które zachowane zostaną podczas kursu w pracowni Kontrastownia.

 
CENNIK ZAJĘĆ WAKACYJNYCH DLA DZIECI DIGITAL PAINTING

cena: 370 (bez posiłków), 450 (z obiadami)

 

GDZIE?

Filtrowa 63 (granica dzielnic Ochota i Śródmieście).

CO MUSISZ ZE SOBĄ MIEĆ?

- laptop z programem Illlustrator/ Photoshop/ Procreate/ Gimp 
- tablet graficzny (jeśli nie masz swojego - napisz do nas :))
- myszka

 

Dlaczego warto wybrać wakacyjny kurs Mały Grafik?

- Opieka nad dzieckiem w ciągu dnia – wakacje w Warszawie! Zapewniamy pełną opiekę nad młodzieżą w godzinach 10:00 - 15:30. Ponadto codziennie w dniach trwania kursu pracownia otwarta będzie w godzinach 9:30 - 16:15. Młodzież będzie mogła przyjść wcześniej lub zostać po zajęciach by porozmawiać z rówieśnikami lub skończyć prace.

- Obiady w formie cateringu! W wybranym pakiecie zajęć jest możliwość zamówienia obiadów. Można również skorzystać z pełni wyposażonej kuchni znajdującej się w pracowni.

- Wartościowe umiejętności! Dziecko nauczy się obsługi podstawowych programów graficznych, co wprowadzi je w świat projektowania gier, filmów, seriali oraz postaci. Powiemy również o branżowych słówkach w języku angielskim i przeprowadzimy kilka ćwiczeń językowych. Uczeń zdobędzie więc praktyczne umiejętności, które przydadzą się zarówno w szkole, jak i w życiu prywatnym.

- Nowi znajomi! Rodzice często mówią o tym aspekcie naszych warsztatów – doświadczona kadra integruję grupę, dzięki czemu młodzi adepci sztuki zawiązują nowe znajomości, które często ostatecznie wychodzą poza pracowniane mury ; - )

- Łatwo dojedziesz! Pracownia zlokalizowana jest obok centrum Warszawy - na ul. Filtrowej

- Digital to przyszłość sztuki! Nietrudno uwierzyć, że formy cyfrowe będą wypierały tradycyjne formy artystyczne. Jeśli dziecko rozwija się artystyczne – na pewno warto od najmłodszych lat wprowadzać je w cyfrowe formy wyrazu.

- Pracownia istnieje już 5 lat! – w tym czasie zapracowaliśmy na zaufanie naszych podopiecznych oraz rodziców. Naszym priorytetem zawsze jest młodzież!

- Zajęcia przeprowadzimy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa!

 
kurs artystyczny wakacje 2019 Warszawa

grafika digital painting dziecko warszawa wakacje 2021

I. 19 - 22 lipca 2021 r – kurs projektowanie postaci – character design

Zaprojektuj postać do gry lub bajki!
cena: 370 (bez posiłków), 450 (z obiadami - zapisz się na zajęcia

W godzinach: 10:00 - 15:30

Co będzie się działo?
Nauczymy się podstawowych funkcji programów graficznych i rysowania na tablecie graficznym. Naszym celem będzie zaprojektowanie postaci do gry lub bajki. Dzięki temu zainteresujmy się również zagadnieniem anatomii i przeprowadzimy kilka prostych ćwiczeń językowych z zakresu języka angielskiego. Podczas kreacji postaci przejdziemy przez kompletny proces projektowania graficznego, co usystematyzuje pracę ucznia i rozwinie jego zdolności analityczne.

 

 

kurs grafiki komputerowej digital painting dla dziecka