Eventy i szkolenia artystyczne

Eventy i szkolenia artystyczne

dla firm, instytucji i grup zorganizowanych

dla pojedynczych osób i grup znajomych

 

Pracownia artystyczna KONTRASTOWNIA od kilku lat współpracuje z firmami prywatnymi, bankami, fundacjami, muzeami i innymi instytucjami państwowymi w zakresie szkoleń i zajęć artystycznych, a także eventów (organizacji wydarzeń publicznych i społecznych). Organizujemy również spotkania i zajęcia dla osób prywatnych oraz grup zorganizowanych.

W roku 2019 współpracowaliśmy między innymi z Fundacją Amnesty International oraz Muzeum Warszawy. Zorganizowaliśmy również kilkanaście atrakcji na wieczorach panieńskich i kawalerskich.
Eventy mogą mieć charakter spotkać typowo towarzyskich i relaksujących, mogą również dotyczyć określonej problematyki (praca w grupie, rozwój wyobraźni przestrzennej, rozwój umiejętności manualnych, poruszenie problemów społecznych, ekonomicznych etc.).

eventy dla firm
zajęcia plastyczne dla grup zorganizowanych

NASZA OFERTA

  1. eventy integracyjne, na przykład rysunek aktu lub artystyczne zadania w grupie
  2. szkolenia z zakresu visual thinking, projektowania graficznego i myślenia przestrzennego
  3. współpraca w organizacji i prowadzeniu eventów artystycznych, np. lekcji rysunku i malarstwa dla dorosłych lub publicznych wydarzeń artystycznych
  4. jeśli planujesz coś niekonwencjonalnego - napisz do nas; artyści - instruktorzy w Kontrastowni to artyści specjalizujący się w różnych dziedzinach twórczości (projektowanie graficzne, rysunek,
  5. malarstwo, animacja, rzeźba). Są absolwentami lub studentami różnych Akademii Sztuk Pięknych, głównie ASP w Warszawie i ASP w Katowicach
  6. istnieje możliwość prowadzenia warsztatów lub eventów w języku angielskim

Najpopularniejsze eventy dla pojedynczych osób i ich znajomych znajdziesz klikając w ten LINK.

Nasze najpopularniejsze eventy dla firm i grup zorganizowanych:

1. Dorośli rysują modela

Event, który łączy w sobie trochę fajnej wiedzy z relaksem i sporą ilością pozytywnej energii. Uczestnicy rysują modela z natury pod okiem doświadczonych artystów. Ci, którzy chcą się tego nauczyć mogą skupić się na zadaniu i skorzystać z korekt specjalistów, reszcie uczestników proponujemy bardziej żartobliwe podejście do tematu.
Proponujemy rysunek modela w bieliźnie lub - nieco niegrzeczniej - bez niej (rysunek bądź studium aktu męskiego lub kobiecego).

Ten event cieszy się największą popularnością na wieczorach panieńskich oraz kawalerskich, a także jako atrakcja firmowych wieczorów integracyjnych.
Tę atrakcję organizujemy zwykle u nas w pracowni, jesteśmy jednak również otwarci na oferty wyjazdowe bądź organizację eventu w Państwa lokalu.

2. Dorośli malują emocjami rysunek aktu warszawa

Jeśli ktoś słyszał o Pollocku, to wie, czego może się spodziewać. Event, który łączy twórcze działanie z emocjonalnych katharsis (z gr. oczyszczenie). Grupa pracuje ramię w ramię z instruktorami, którzy pokazują metody rozluźnienia ciała i samoekspresji twórczej w procesie malarstwa abstrakcyjnego. To event doskonały dla tych, którzy potrzebują rozluźnienia i, mówiąc kolokwialnie, wyżycia się z emocji i presji codziennego życia. Na chwilę wspólnie zapomnimy o obowiązkach, rywalizacji i przeciwnościach losu i zanurzymy się w dynamicznym procesie, który przyjemnie nas zmęczy.
Ten rodzaj spotkania integracyjnego popularny jest w dwóch wariantach: każdy uczestnik może wykonywać własną pracę lub grupa może tworzyć jedno płótno - elastycznie dopasujemy się do Państwa celów.

Cennik eventów dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych - 2 godziny

do 6 osób → 650 zł
7 - 9 osób → 780 zł
10 - 13 osób → 1050 zł
14 - 16 osób → 1150
16 - 18 osób → 1250 zł

Najpopularniejsze szkolenia dla firm i instytucji
  1. Kurs z podstaw obsługi pakietu programów Adobe

- kurs obsługi programu Photoshop (obróbka zdjęć i obrazów oraz projektowanie)
- kurs obsługi programu Illustrator (tworzenie grafiki wektorowej i ilustracji)
Zapraszamy państwa na kurs z obsługi podstaw dwóch programów z pakietu Adobe: Photoshop oraz Illustrator. Program zajęć jest przygotowany tak, aby każdy nauczył się podstaw projektowania graficznego i obsługi programów firmy Adobe ( nawet osoba, która nie miała jeszcze żadnej styczności z grafiką komputerową!).
Użytkownicy mogą dołączyć do naszego kursu, który rozpocznie się już 29 września. Tu znajdą się informacje. Grupom 3 - 5 osób dajemy zniżkę w wysokości 10% ceny pakietu, grupom powyżej 6 osób dajemy zniżkę w wysokości 15% ceny pakietu.
Organizujemy również spersonalizowane kursy obsługi pakietu Adobe dla firm, instytucji i grup zorganizowanych. Opracujemy program dostosowany do Państwa potrzeb i oczekiwań - elastycznie ustalimy ilość zajęć, program i grafik, do czego dostosujemy cenę zestawu. Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

2. Kurs z zakresu podstaw rysunku

Oferujemy kurs rysunku dla osób dorosłych.
Kurs rysunku dla firm, instytucji i grup zorganizowanych pomoże rozwinąć wybrane obszary umiejętności manualnych i percepcyjnych: pamięć wizualną, wyobraźnię przestrzenną, postrzeganie kompozycji, kolorów oraz kontrastów, szkicowanie i visual thinking. Na potrzeby klienta możemy stworzyć unikatową ofertę zajęć (także jednorazowych zajęć rysunkowych) dostosowaną do potrzeb użytkowników kursu. Napisz do nas w celu ustalenia szczegółów.

NIETYPOWY WIECZÓR PANIEŃSKI LUB KAWALERSKI

Wieczory panieńskie i kawalerskie w Warszawie

Od dwóch lat organizujemy nietypową atrakcję wieczorów panieńskich i kawalerskich. Rysunek modela w akcie, z lampką wina, w miłej atmosferze i przy przyjemnej muzyce. To dobry przystanek przed szaleństwem w klubach.

Cennik  - 2 godziny:

do 6 osób → 650 zł
7 - 9 osób → 780 zł
10 - 13 osób → 1050 zł
14 - 16 osób → 1150
16 - 18 osób → 1250 zł

niezwykły pomysł na firmowe wyjście
atrakcje dla firm
nietypowa impreza firmowa
nietypowy wieczór w Warszawie