Poza realizacją zleceń pracownia oferuje szeroki zakres kursów artystycznych. Warsztaty artystyczne w KONTRASTOWNI oferują szeroki zakres aktywności twórczych - każdy pasjonat znajdzie coś zgodnego ze swoimi zainteresowaniami.

Warszrary artystyczne odbywają się na ul. Filtrowej 63 w Warszawie. Podzielone są na trzy główne kategorie widoczne poniżej.

KURS RYSUNKOWO - MALARSKI
Najbardziej popularne z oferowanych przez nas zajęć plastycznych. W zależności od preferencji mamy ponad dziesięć różnych grup - każda ma swój własny, indywidualny program 😉 Na ten rodzaj warsztatów artystycznych najchętniej zapisują się kandydaci na Akademie Sztuk Pięknych i inne uczelnie artystyczne, np. Polsko - Japońską Akademię Technik Komputerowych, Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Uniwersytetów Artystycznych w całym kraju. 

KURS RYSUNKOWO - RZEŹBIARSKI
Ten rodzaj kursu organizujemy jedynie okresowo. Obejmuje zagadnienia związane z perspektywą przestrzenną i budowaniem form trójwymiarowych. Przyciąga hobbystów oraz grafików pracujących w zakresie form trójwymiarowych. 

KURSY INTENSYWE
Organizujemy zajęcia plastyczne w każde ferie, wakacje i w każdą majówkę. To okres, który chwalimy sobie najbardziej - podczas intensywnej pracy można osiągnąć niesamowicie skuteczny i szybki rozwój w wymarzonej dziedzinie plastycznej.