Co robić w Warszawie w weekend?

Artystyczne atrakcje dla dorosłych!

INTEGRACJA I DOBRA ZABAWA

WEŹ SWOJE WINO!

JEŚLI NIE MASZ PLANU NA WEEKEND LUB W RAMACH BEFORE

PRZYJDŹ ZE ZNAJOMYMI LUB BEZ

Mamy dla Ciebie pomysł na ciekawy wieczór w stolicy. Wpadnij do naszej artystycznej pracowni i stwórz coś pięknego! Nie zabraknie integracji i dobrej zabawy, a na dodatek możesz zabrać ze sobą swoje ulubione wino i dobry nastrój. To nie będą kolejne poważne warsztaty plastyczne dla osób pasjonujących się sztuką, tylko artystyczna zabawa w fajnym gronie. Nie potrzebujesz doświadczenia ani towarzysza (tak, wiemy, w końcu coś dla osób bez planu na weekend). Wszyscy wiemy, że stolica proponuje nam wiele aktywności, jednak trudno znaleźć atrakcję w Warszawie do której nie potrzebujesz ekipy. Spędź więc miło piątkowy lub sobotni wieczór i poznaj nowych ludzi lub wpadnij do nas na before przed wyjściem ze znajomymi. Do zobaczenia!

CO ROBIĆ W WARSZAWIE W WEEKEND - WYDARZENIA

DOROŚLI RYSUJĄ MODELA WARSZAWA

TERMIN:  11.08.2023 r (piątek) w godzinach 18:30 -20:30

TO BĘZIEMY ROBIĆ: Wprowadzimy Was w tajniki rysunku postaci z natury, po czym spróbujemy swoich sił w szkicach postaci z natury. Ludzkie ciało to temat wciągający i ciekawy  i być może jest tak dlatego, że każdy z nas posiada jeden egzemplarz. Czasem je lubimy i potrafi nas zachwycić, czasem zaś trochę denerwuje lub nie możemy go zrozumieć… Nasza relacja z ciałem (własnym lub cudzym) to intrygująca i zagadkowa przygoda trwająca całe życie. To jeden z powodów, dla których fizyczny wizerunek człowieka króluje w sztuce od wielu stuleci. Podczas weekendowego eventu artystycznego wejdziemy w rolę obserwatora, który próbuje uchwycić wizualnie ciało kogoś zupełnie obcego. Temat jest zdecydowanie sexy, będzie to więc ciekawa i niecodzienna przygoda, w wyniku której razem stworzymy coś pięknego!

DOROŚLI MALUJĄ ŚWINKI

TERMIN: 19.08.2023 r (sobota) w godzinach 17:00 -19:00

To będziemy robić: Porozmawiamy chwilę o kolorach, a następnie wprowadzimy Was w podstawy malarstwa. Nasza metoda jest prosta i efektowna, więc przygotuj się na spore zaskoczenie. Udowodnimy, że malarstwo nie musi być tak trudne, jak może się wydawać! Tematem przewodnim naszego obrazu będą… świnki. Temat może się wydawać niecodzienny i wiemy z doświadczenia, że będzie trochę śmiechu. W weekend nie warto być jednak zbyt poważnym. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć malować i lubisz atmosferę relaksu – to wydarzenie z pewnością Ci się spodoba.

 

CENNIK

40 zł

za jedno wydarzenie

atrakcja warszawa

Dorośli rysują i malują w Kontrastowni, czyli fajne warsztaty weekendowe dla dorosłych

Cykl naszych eventów dla dorosłych w naszej pracowni to oryginalny pomysł na wieczór dla tych, którzy nie mają planów na weekend lub chcą zrobić coś ciekawego przed spotkaniem ze znajomymi. Chcesz ciekawie spędzić czas, spróbować czegoś nowego lub sprawdzić, czy sztuka to coś dla Ciebie? Wybierz interesujący Cię termin i spędź z nami piątkowe lub sobotnie popołudnie! Nie musisz mieć doświadczenia ani materiałów, a podczas wydarzenia możesz zrelaksować się przy herbacie, winie lub drinku. Zadbamy o to, aby ten relaksujący czas zaowocował powstaniem pięknego rysunku lub obrazu, który zabierzesz ze sobą do domu na pamiątkę

W planach trochę edukacji i duużo twórczej przyjemności, więc do zobaczenia!

co robić w weekend w warszawie