Programy Adobe kurs podstawowy,

Szkolenie z zakresu podstawy obsługi pakietu Adobe

- kurs obsługi programu Photoshop (obróbka zdjęć i obrazów oraz projektowanie)
- kurs obsługi programu Illustrator (tworzenie grafiki wektorowej i ilustracji)

Zapraszamy państwa na kurs z obsługi podstaw dwóch programów z pakietu Adobe: Photoshop oraz Illustrator. Program zajęć jest przygotowany tak, aby każdy nauczył się podstaw projektowania graficznego i obsługi programów firmy Adobe ( nawet osoba, która nie miała jeszcze żadnej styczności z grafiką komputerową!). Zapisując się na zajęcia poznasz również podstawy perspektywy oraz zasady oddziaływania relacji kolorystycznych, co pomoże Ci w świadomym budowaniu form graficznych w przyszłości.

Zależy nam aby każdy uczestnik kursu w Kontrastowni zyskał wiedzę i doświadczenie potrzebne do swobodnej i samodzielnej edycji materiałów wizualnych. Po ukończeniu warsztatów możesz zapisać się na kolejną edycję zajęć, w której rozwiniemy poziom zaawansowania oraz poznamy podstawy obsługi programu Illustrator.

kurs programy adobe
kurs obrobka zdjęć
KIEDY?

Szkolenie z podstaw pakietu Adobe będzie odbywało się według ustalonego grafiku co tydzień lub raz na dwa tygodnie, zaś każde spotkanie będzie trwało 4 godziny. Jesteśmy dla Was elastyczni, więc grafik ustalimy demokratycznie podczas pierwszego spotkania grupy
Zajęcia zaczynamy w niedzielę 3 listopada 2019 roku o godzinie 11:00.

CENA

Koszt pakietu 5-ciu zajęć to koszt 545 złotych
Dla uczniów Kontrastowni korzystających z innych kursów koszt pakietu to 475 złotych.

DLA KOGO programy adobe kurs

- dla osób, które chcą poznać programy Adobe od podstaw;
- dla osób, które chcą nauczyć się podstaw grafiki komputerowej;
- dla osób myślących o projektowaniu gier, filmów, seriali, komiksów i ilustracji;
- dla osób, które chcą poznać podstawowe funkcje programu Photoshop i programu Illustrator;
- dla tych, którzy szukają kursu obsługi tabletu graficznego więc dla osób, które chcą nauczyć się pracy na tabletach graficznych;
- dla osób, które szukają elastycznego szkolenia z zakresu grafiki komputerowej;
- dla tych, którzy szukają połączenia kursu artystycznego z kursem komputerowym, poza pracą w programach graficznych nauczysz się podstaw warsztatowych i zdobędziesz wiedzę potrzebną do poprawnego kreowania dwuwymiarowego obrazu;

PROGRAM

Pierwszy sezon zajęć poświęcimy pracy w programie Illustrator - poznamy podstawy projektowania wektorowego, w tym edycji kształtów, a także przygotowaniu pliku do druku. Zaprojektujemy logotyp i ikonę oraz dwie wybrane z talii kart.

Drugi sezon zajęć będzie poświęcony wiedzy z zakresu podstaw perspektywy oraz relacji kolorystycznych, a także podstawowym funkcjom i zastosowaniom narzędzi programu Photoshop. Wykonamy ćwiczenia z zakresu obróbki zdjęć, namalujemy martwą naturę posługując się tabletem graficznym i opanujemy zagadnienia takie jak warstwy oraz maska warstwy.
Dokładny program zajęć wysyłamy po otrzymaniu zgłoszenia na kurs.

CO MUSISZ ZE SOBĄ MIEĆ

- laptop z programem Illlustrator/ Photoshop (jeśli nie masz swojego - napisz do nas ;))
- tablet graficzny (jeśli nie masz swojego - napisz do nas :))
- myszka

 
CO DALEJ

Po zdobyciu podstaw warsztatowych możesz rozwijać swoje umiejętności samodzielnie,, lub dołczyć do kolejnego sezonu zajęć z zakresu grafiki komputerowej. Na kolejnych kursach o wyższym poziomie zaawansowania połączymy klasyczny warsztat z umiejętnością pracy w programach graficznych - przeniesiemy na ekrany monitorów studium modela z natury, namalujemy martwą naturę w Photoshopie
etc. Możesz także dołączyć do zajęć z obsługi innych programów, np. After Effects oraz InDesigna

 

Zapisz się na Programy Adobe kurs podstawowy przez nasz formularz kontaktowy.
kurs programy adobe
Kilka słów od prowadzącego zajęć, Kacpra
O MNIE

Mam na imię Kacper i jestem studentem Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych w Warszawie na kierunku Sztuka Nowych Mediów. Moja pasja do grafiki rozpoczęła się w Kontrastowni, kiedy poszedłem tam kilka lat temu na kurs i tak już zostałem. Uważam, że grafika komputerowa jest naszą przyszłością dlatego warto się w niej rozwijać i kształcić. Jest to największa pasja mojego życia, którą chcę się dzielić z innymi.

DLACZEGO WARTO NAUCZYĆ SIĘ PROGRAMÓ Z PAKIETU ADOBE

Poznanie programów z pakietu Adobe jest bardzo dobrym wstępem do kariery grafika. Często programy te są używane przez profesjonalne firmy projektowe i marketingowe. Świadome używanie tych programów daje swobodę w tworzeniu między innymi grafik, animacji oraz ilustracji.

 

Poniżej przykłąd prostych grafik wykonanych przez Kacpra i przykład obróbki zdjęc w programie Photoshop.

jak zrobić prostą grafikę w photoshopie
jak zrobić grafikę w illustratorze
jak obrobić zdjęcie w photoshopie