KURS RYSUNEK MALARSTWO ONLINE

KURS RYSUNEK MALARSTWO ONLINE!

CZY KURS RYSUNKOWO – MALARSKI W WERSJI ONLINE FAKTYCZNIA DZIAŁA?

KURS RYSUNEK MALARSTWO ONLINE – czy sądziliście, że może dobrze działać? Pracownia artystyczna Kontrastownia udowodniła, że jest to możliwe!

Gdy rozwój pandemii groził zawieszeniem zajęć w szkołach podjęliśmy pierwsze kroki w celu przygotowania zajęć wirtualnych. Dostosowaliśmy nasze narzędzia i metody, przygotowaliśmy również odpowiednie materiały dydaktyczne.  Już 12 marca tego roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego wydało rozporządzenie ograniczające działanie jednostek edukacyjnych.  23 marca termin ograniczenia działania szkół i uczelni został wydłużony do 10 kwietnia. 25 marca wszedł w życie zakaz wychodzenia z domów. Nasi uczniowie zaufali nam i wspólnie przeszliśmy na zdalny tryb pracy. Jak to wyszło? 😉 Sam oceń prace, które powstały w tym czasie na naszym Facebooku lub Instagramie

 

Czy warto rezygnować z hobby i czekać?

Nie wiadomo jak rozwinie się kwestia ekspansji pandemii koronawirusa. Możliwe, że swobody dotyczące szkół i pracy pozostaną utrzymane, możliwe jednak… że znowu zostaniemy zamknięci w domu. Czy naprawdę powinniśmy rezygnować z pasji i całe wieczory spędzać na oglądaniu seriali z Netflixa? 😉 Wykorzystajmy atuty XXI wieku – łatwą komunikację w wersji cyfrowej, dzięki czemu w świecie wirtualnym możemy uczyć się… niemal wszystkiego 😉 Zapraszamy na kurs rysunkowo – malarski online w Kontrastowni!

 

Kiedy?

W poniedziałki w godzinach 17 – 21. 

W czwartki w godzinach 16:30 -20:30

W piątki w godzinach 16:30 – 20:30

W soboty w godzinach 15:30 – 20:30.

 

Co i jak?

Sezon zajęć składa się z 11 tygodni zajęć raz w tygodniu. Podczas tego czasu ćwiczycie nowe umiejętności wracacie do nas z kolejnymi pytaniami ? W ciągu roku szkolnego odbywają się 3 takie sezonów. W programie zajęć mamy rysunek postaci, portret, malarstwo martwej natury, malarstwo postaci i zadania plakatowe. Poza zajęciami stałymi dajemy również możliwość korzystania z darmowych zajęć dodatkowych – w wersji online lub stacjonarnej (w formie 2h konsultacji prywatnej) ? 

 

Cena

Koszt pakietu 11 tygodni zajęć to 825 zł. 

Pierwszy sezon zajęć rozpoczęliśmy 14 września. Jeśli dołączysz do nas teraz – odejmiemy cenę nieodbytych zajęć i pomożemy Ci nadrobić zaległości!

 

Zapisz się na kurs rysunkowo malarski online przez nasz formularz 😉

Masz jakieś pytania dotyczące kursy artystycznego online w Kontrastowni? Napisz do nas – odpowiemy na Twoje pytania!

KURS RYSUNEK I MALARSTWO ONLINE

Rysunki naszych uczniów Kamila (po lewej) i Czarka (po prawej) wykonane podczas zajęć online

kurs malarstwa online

Obraz naszego ucznia Kamila wykonany podczas kursu przygotowawczego na ASP online

kurs przygtowujący na ASP online

Obraz naszej uczennicy Olgi namalowany na zajęciach plastycznych Online w Kontrastowni

Już nie można się spotykać w pracowni… czy na długo?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie powinniśmy spotykać się stacjonarnie. Nie zmieni to potencjalnych terminów aplikacji na studia i nie powinno wpływać na naszą decyzję o chęci rozwoju w zakresie malarstwa i rysunku. Nie warto rezygnować z marzeń w świecie, w którym Internet daje możliwość zdanego kontaktu i przekazywania wiedzy… wszystkiego możesz nauczyć się z domu ? Jeśli nie macie sztalugi lub deski – można kupić je na allegro lub wykorzystać wolną powierzchnię domowej ściany. Materiały możesz zamówić przez Internet… Co jednak z korektami? Kto pomoże Ci podnieść umiejętności plastyczne i doradzi jak poprowadzić obrazy i rysunki?

Pracownia Kontrastownia przeniosła w cyberrzeczywitość wszystkie swoje zajęcia. Nasz system pracy obejmuje w pełni przygotowane przez nas materiały dydaktyczne oraz czterogodzinne lekcje online (raz w tygodniu + darmowe zajęcia dodatkowe). Możemy jednocześnie pisać, rozmawiać, widzieć się i udostępniać Wam nasze ekrany/ sztalugi, by pokazać coś w czasie bieżącym. 

 
Dajemy jednak możliwość indywidualnych konsultacji stacjonarnych

Oczywiście nie dla wszystkich złapanie niektórych umiejętności jest tak łatwe. Zresztą każdemu zdarza się „zaciąć” na jakiejś rzeczy, która usilnie nie wychodzi. Z tego względu raz na dwa – 3 tygodnie będzie możliwość – dla chętnych! nieobowiązkowa! – konsultacji indywidualnych w trybie stacjonarnym. Przynosicie prace i szkice, a także farby i ołówki i pracujemy wspólnie przez pełne dwie godziny. Takie indywidualne spotkanie jest intensywne i pozwala w krótkim czasie rozwikłać wiele dylematów warsztatowych. Jednocześnie – podczas lekcji online będziecie działali indywidualnie, dzięki czemu wspólnie zyskamy zdrowy balans pomiędzy wiedzą i umiejętnościami, a Waszym indywidualnym stylem wynikającym z wrażliwości percepcyjnej każdego człowieka. 

 

 

DZIĘKUJEMY NASZYM UCZNIOM I RODZICOM

Kochani, prawie wszyscy z Was zaufali nam i zdecydowali się skorzytać z wariantu zajęć online. Cieszymy się, że dalej rozwijacie z nami swoje pasje! Do zobaczenia na zajęciach 😉

kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych asp online

Dokształcamy się dla Was! - szkic digitalowy prowadzącej Diany

kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych asp online

Dokształcamy się dla Was! - szkic digitalowy prowadzącej Oli