Wyniki egzaminów ASP 2019/2020 Warszawa

Wyniki egzaminów ASP 2019/2020 Warszawa - cieszymy się, że zaczynacie studia!

Gratulujemy ponad 60 uczniom Kontrastowni, którzy dostali się w tym roku na różne uczelnie artystyczne w kraju! Prawie 30 absolwentów wybrało Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie. Pozostali zdecydowali się na aplikację do Gdańska, Katowic, Łodzi oraz Krakowa.
Najlepsze wyniki egzaminów ASP były możliwe dzięki Waszemu zaangażowaniu, ciężkiej pracy i otwarciu się na współpracę z artystami zespołu Kontrastowni. Dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. Wiele z tych chwil pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Jesteśmy dumni z Waszych wyników i życzymy dalszych sukcesów na drodze artystycznego rozwoju!
Nie sposób wymienić wszystkich, którzy brali udział w naszym kursie przygotowawczym na uczelnie artystyczne. Z tego względu wspomnimy jedynie subiektywny wybór kilku delikwentów, którzy zasłużyli na uwagę swoim zaangażowaniem, kreatywnością i nietuzinkową osobowością.

 

WYNIKI EGZAMINÓW asp
WYNIKI EGZAMINÓW asp
WYNIKI EGZAMINÓW asp

Wyniki egzaminów ASP rok szkolny 2019/2020:

Wydział Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Na wydział Grafiki ASP w Warszawie dostała się nasza uczennica Zuzia Majocha z imponującym, maksymalnym wynikiem 30/30 pkt. za teczkę prac plastycznych. Gratulujemy również 5 innym osobom, które pomyslnie przeszły aplikację na wydział grafiki.
Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Na wydział wzornictwa ASP dostał Paweł Sypniewski z 4 wynikiem na liście rankingowej, gdzie uzyskał 93/100 pkt. Następnie Magda Barańska z 8 wynikiem ( 89/100 pkt. ) i Karolina Sadłoń z 9 wynikiem ( 88/100 pkt.) na liście rankingowej!
Wydział Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Gratulacje dla Weroniki Gackowskiej z wynikiem 52/ 60 pkt, a także 6 innym uczennicom Kontrastowni, które rozpoczną studia na wydziale architektury wnętrz.
Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Jaśmina Wasztan, to kolejna uczennica Kontrastowni, która uzyskując pierwszy wynik na liście rankingowej, aż 57/60 pkt, dostała się na wydział konserwacji i restauracji dzieł sztuki ASP w Warszawie. Na ten wydział dostały się również dwie uczennice, co łącznie daje trzy osoby z Kontrastowni na 12 wolnych miejsc. To całkiem imponujący wynik 😉
Wydział Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie
Na wydział sztuki mediów dostał się także nasz uczeń Piotr Lewandowski, który może pochwalić się 3 wynikiem na liście rankingowej, z wynikiem 51/70 pkt.
Nasi uczniowie dostali się także na inne uczelnie artystyczne w Polsce: w Warszawie (PJATK). w Katowicach, Gdańsku i w Łodzi - serdecznie gratulujemy!
Tymczasem już jutro startują nasze kursy przygotowawcze na uczelnie artystyczne, w tym kurs przygotowawczy na Akademie Sztuk Pięknych i Polsko - Japońską Akademię Technik Komputerowych. Trzymajcie kciuki za wyniki egzaminów ASP i na inne uczelnie artystyczne w kolejnym roku szkolnym! <3

Tu znajdziesz info o naszych kursach przygotowawczych na uczelnie artystyczne w roku szkolny 2020/ 2021

Warsztaty artystyczne