Zajęcia artystyczne w wakacje

Słońce świeci coraz mocniej i zaczynamy myśleć o wakacjach. Jak spędzić 2 wolne miesiące? Jeśli szukasz kreatywnych warsztatów dla dzieci, młodzieży lub dorosłych – chętnie pomożemy 😉 Już od 3 lat KONTRASTOWNIA organizuje zajęcia w zakresie rysunku, malarstwa i rzeźby.

Zajęcia artystyczne w wakacje to doskonała alternatywa dla tych, którzy zostają na wakacje w Warszawie. kurs przygotowawczy asp

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Pracownia w dobrej lokalizacji – zajęcia odbywają się na ul. Filtrowej 63.
Trzyletnie doświadczenie – już od 3 lat organizujemy warsztaty, które cieszą się coraz większą popularnością.
Okazja do poznania fajnych ludzi w Warszawie – musimy przyznać, że mamy szczęście! Trafia do nas niezwykle kreatywna i otwarta młodzież pełna pasji do sztuki. Zajęcia to coś więcej niż tylko nauka – to sposób na poznanie nowych ludzi o podobnych zainteresowaniach.
– Nauczysz się więcej niz w roku szkolnym – w roku szkolnym mamy na głowie wiele obowiązków… szkoła, pomoc w domu, praca. W wakacje możemy sobie trochę odpuścić i wybrać, jak chcemy spędzić dzień i czemu poświęcić swój czas. Każdy tydzień kursu to ponad 30 godzin artystycznego doświadczenia! Jeśli myślisz o studiach artystycznych i chcesz przygotować się do egzaminów – wakacje to najlepsza chwila żeby zacząć.

Zajęcia artystyczne w wakacje- tu znajdziesz dokładne informacje dotyczące kursów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *