Uczniowie Kontrastowni znowu najlepsi! Wyniki rekrutacji ASP 2023

wyniki rekrutacji 2023 asp

W roku szkolnym 2022/2023 aż 54 naszych uczniów dostało się na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie!

Od czasu pandemii co roku coś zmienia się w formule rekrutacji na ASP w Warszawie. Uważnie śledzimy trend i staramy się przejść w ciągu roku przez wszystkie potencjalne zadania i ćwiczenia, dzięki którym osiągnięcie marzenia o studiach artystyczny staje się możliwe. W tym roku także nam się udało! Dziękujemy naszym zaangażowanym uczniom za ich fantastyczną pracę. Nie sposób wymienić każdą osobę, jednak gratulujemy wszystkim, którzy zaczną studia na Akademii Sztuk Pięknych od października!

Mamy nadzieję, że stworzycie piękne rzeczy.

Wyniki rekrutacji ASP 2023 – nasi uczniowie zajęli miejsca na podium!

Na Wydział Sztuki Mediów dostało się 14 osób z Kontrastowni na 34 dostępne miejsca. Pierwsze miejsce w rekrutacji zajęła nasza Maja Sąsiadek, która gościła na naszych kursach wakacyjnych. Brawa za zajęcie piątego miejsca dla naszej wspaniałej uczennicy Ani Balewskiej.

Na Wydział Grafiki dostało się 10 osób z Kontrastowni na 40 dostępnych miejsc. Trzecią lokatę zajęła nasza uczennica Jagoda Mirgos, zaś czwartą pozycję na liście nasza wspaniała Julka Fruba.

Na Wydziale Architektury Wnętrz studia zacznie 6 naszych absolwentów na 36 dostępnych miejsc.  Gratulujemy Wiktorowi Kubanowi zajęcia 1 miejsca w rekrutacji.

Wydział Wzornictwa przyjął 28 osób, z czego  8 uczniów Kontrastowni. Pierwsze miejsce na podium zajęła nasza uczennica Hela Szymborska. Brawo!

Na Wydział Malarstwa warszawskiej Akademii dostało się 10 uczniów Kontrastowni na 32 miejsca.

Na kierunek scenografia dostało się 2 uczniów Kontrastowni na 17 dostępnych miejsc.

Na kierunek rzeźba z powodzeniem aplikował nasi wspaniali uczniowie: Wioletta Bowsza – Janowska

 

Gratulujemy także  pozostałym uczniom, którzy wybrali inne uczelnie w Polsce i za granicą.

Łącznie ponad 20 naszych uczniów wybrało inne uczelnie w Polsce i za granicą. Warto wspomnieć o tym, że Julka Fruba oczarowała komisję Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie zajmując pierwsze miejsce w rekrutacji na wydziale grafiki.  

 

Fajna atmosfera i fantastyczna młodzież – dziękujemy!

Dziękujemy za zaufanie, którym co roku obdarzają nas młodzi adepci sztuki. Wspaniale jest pracować z Wami i widzieć, jak rozwijacie swoje predyspozycje artystyczne tworząc wspaniałe obrazy, rysunki czy makiety. W tym roku niezwykła atmosfera stworzyła pole do zawiązania nowych przyjaźni i relacji koleżeńskich. Cieszymy się, że lubicie spędzać u nas czas i obiecujemy dać z siebie wszystko w przyszłym roku. Do zobaczenia w pracowni!