W roku szkolnym 2021/2022 aż 47 naszych uczniów dostało się na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie!

Nastrój tegorocznej rekrutacji był dosyć specyficzny. Po pandemicznym zamknięciu Akademia Sztuk Pięknych zmieniła zasady gry i na niektórych wydziałach pojawiły się nowe zadania. Wiedzieliśmy także, że w ciągu ostatnich lat zainteresowanie studiami artystycznymi znacznie wzrosło i musimy stanąć na wysokości zadania. W końcu do naszej pracowni na Filtrowej trafiają najczęściej osoby z ogólniaków, które musimy przygotować je do rywalizacji z uczniami szkół i klas plastycznych.

 Na szczęście dla nas – tegoroczni uczniowie byli naprawdę fantastyczni! Dziękujemy za wspaniałą współpracę i gratulujemy wszystkim, którzy od października rozpoczną studia na Akademii Sztuk Pięknych!

Wyniki rekrutacji ASP 2022 – nasi uczniowie naprawdę dali czadu!

Na wydział sztuki mediów dostało się 8 osób z Kontrastowni na 34 dostępne miejsca. Pierwsze miejsce w rekrutacji zajęła nasza uczennica Marcelina Cychol.

Na kierunek scenografia dostało się 5 uczniów Kontrastowni na 17 dostępnych miejsc. Gratulujemy naszej uczennicy Danieli Marcinkowskiej zajęcia drugiego miejsca w rekrutacji.

Na wydział grafiki dostało się 14 osób z Kontrastowni na 45 dostępnych miejsc. Czwartą lokatę zajęła nasza uczennica Nina Wasilewska, zaś piątą lokatę nasza uczennica Klaudia Lis.

Na architekturę wnętrz w tym roku dostało się 9 osób z Kontrastowni na 36 dostępnych miejsc. Trzecie miejsce zajęła nasza uczennica Alicja Dobiecka.

Na kierunek wzornictwo dostało się 7 uczniów Kontrastowni na 28 dostępnych miejsc. Czwarte miejsce zajęła nasza absolwentka Hania Rzączyńska.

Na wydział malarstwa dostało się 3 uczniów Kontrastowni. W tym roku ten kierunek nie cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów.

Na kierunek rzeźba z powodzeniem aplikował nasz uczeń Janek Gabler.

 

Gratulujemy także ponad 20 pozostałym uczniom, którzy wybrali inne uczelnie w Polsce i za granicą.

Warto wspomnieć o Hubercie Tylczaku, który oczarował komisję Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach zajmując trzecie miejsce w rekrutacji na kierunek projektowanie graficzne. 

wyniki rekrutacji asp w Warszawie to wynik ciężkiej pracy i zaangażowania naszych wspaniałych uczniów oraz zaangażowanych prowadzących. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony rok!

kurs wzornictwo architektura wnętrz konserwacja