Wakacyjny kurs rysunku i malarstwa w Warszawie

Informacje w skrócie

Dla hobbystów i osób planujących studia artystyczne. Stwórz z nami arcydzieło!

Ulubione tematy artystyczne: rysunek postaci z natury, malarstwo martwej natury, zadania kreatywne oraz projektowanie graficzne. 

Inspirująca atmosfera, piękna pracownia i profesjonalni instruktorzy

Poznaj osoby w Twoim wieku, które też uważają, że sztuka jest cool

Co roku ponad 100 naszych uczniów dostaje się na studia artystyczne

To mogą być wakacje pełne inspiracji i rozwoju artystycznego!

Plastyczne zajęcia w Kontrastowi to propozycja dla pasjonatów rysunku i malarstwa w Warszawie. Jeśli marzysz o studiach artystycznych, wakacyjny kurs przygotowawczy na ASP pomoże Ci przygotować się do rekrutacji. Jeśli rozwijasz się tylko dla siebie – podążaj z nami śladem wielkich mistrzów i stwórz swoje największe arcydzieło!

Przeżyj niezapomniane chwile, ucząc się rysunku postaci z natury, malowania martwej natury oraz twórczych zadań z zakresu plakatu i projektowania graficznego. Niezależnie od Twojego doświadczenia, zapewnimy Ci solidne podstawy i wsparcie do rozwijania swojego talentu. Gwarantujemy także inspirującą  przestrzeń oraz atmosferę, a także opiekę profesjonalnych instruktorów. Zdobądź unikalne umiejętności i zrealizuj swoje artystyczne aspiracje!

Kiedy i o której godzinie?

W każdym z tygodni zajęcia odbywają się w godzinach 11:00 – 16:00.
Pracownia otwarta jest w godzinach 9:00 – 16:30, więc możesz korzystać z wyposażenia pracowni poza godzinami swoich zajęć.
Wybierz dowolne tygodnie kursu. 

V (24 lipca – 28 lipca 2023) -brak wolnych miejsc

VI (31 lipca – 4 sierpnia 2023) – 3 wolne miejsca

VII (7 sierpnia -11 sierpnia 2023)  – 5 wolnych miejsc

VIII (14 sierpnia -18 sierpnia 2023) – 5 wolnych miejsc

IX (21 sierpnia – 25 sierpnia 2023) – 5 wolnych miejsc

kurs rysunku wakacje warszawa 2023

Cennik
Wakacyjny kurs rysunku i malarstwa

I tydzień
490 zł

jedynie 19,6 zł za godzinę zajęć

III tygodnie
1410 zł

oszczędzasz 60 zł

II tygodnie
960 zł

oszczędzasz 20 zł

IV tygodnie 
1840 zł

 oszczędzasz 120 zł

 

Gdzie odbywa się wakacyjny kurs rysunku?

Wakacyjny kurs rysunku Warszawa 2023 - zobacz jak wyglądały pierwsze tygodnie!

Co robimy na wakacyjnym kursie rysunku i malarstwa?

Przez pierwsze 4 dni wakacyjnego kursu artystycznego zajmiemy się najpopularniejszymi tematami świata sztuki, czyli rysunkiem postaci  oraz malarstwem. Piątego dnia temat wybiera grupa (rzeźba, kompozycja brył, zadanie kreatywne, plener malarski). 

W każdym tygodniu realizowanie zadania rysunkowo – malarskie są trochę inne, dzięki czemu młodzi adepci sztuki którzy zdecydują się spędzić z nami kilka tygodni poszerzają swoje artystyczne umiejętności. 

Ten kurs przeznaczony jest dla hobbystów i osób przygotowujących się na ASP (Akademię Sztuk Pięknych) oraz inne uczelnie artystyczne.

Dla kogo?

kurs przygotowawczy na asp wakacje warszawa 2023 i artystyczny kurs dla hobbystów

Zapraszamy młodych adeptów sztuki, którzy planują związać swoje plany z uczelnią artystyczną taką jak Akademia Sztuk Pięknych, Polsko – Japońska Akademia Technik Komputerowych, Uniwersytet artystyczny czy School of Form. Pamiętaj, że rekrutacja na studia artystyczne ma charakter konkursowy. Oznacza to, że dostają się osoby, które zdobędą największą ilość punktów w postępowaniu egzaminacyjnym. Nie zostawiaj przygotowań na ostatnią chwilę!

Ten kurs spodoba się także ambitnym hobbystom, którzy chcą podszkolić swój techniczny i kreatywny warsztat.

kurs przygotowawczy asp wakacje

Najlepsze wyniki w rekrutacji na Akademię Sztuk Pięknych

Kurs rysunku i malarstwa w wakacje przygotuje Cię na artystyczne studia. Aż 47 naszych uczniów w zeszłym roku dostało się na Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

Wyniki rekrutacji ASP 2022 – nasi uczniowie naprawdę dali czadu!
Na wydział sztuki mediów dostało się 8 osób z Kontrastowni na 34 dostępne miejsca. Pierwsze miejsce w rekrutacji zajęła nasza uczennica Marcelina Cychol.

Na kierunek scenografia dostało się 5 uczniów Kontrastowni na 17 dostępnych miejsc. Gratulujemy naszej uczennicy Danieli Marcinkowskiej zajęcia drugiego miejsca w rekrutacji.

Na wydział grafiki dostało się 14 osób z Kontrastowni na 45 dostępnych miejsc. Czwartą lokatę zajęła nasza uczennica Nina Wasilewska, zaś piątą lokatę nasza uczennica Klaudia Lis.

Na architekturę wnętrz w tym roku dostało się 9 osób z Kontrastowni na 36 dostępnych miejsc. Trzecie miejsce zajęła nasza uczennica Alicja Dobiecka.

Na kierunek wzornictwo dostało się 7 uczniów Kontrastowni na 28 dostępnych miejsc. Czwarte miejsce zajęła nasza absolwentka Hania Rzączyńska.

Na wydział malarstwa dostało się 3 uczniów Kontrastowni. W tym roku ten kierunek nie cieszył się dużym zainteresowaniem naszych uczniów.

Na kierunek rzeźba z powodzeniem aplikował nasz uczeń Janek Gabler.