Kurs rysunkowo - rzeźbiarski

Kurs artystyczny obejmuje  rzeźbę portretową oraz architektoniczną. Uczymy obserwacji natury i umiejętności operowania trójwymiarową bryłą, która w naszych rękach ma stać się nie kopią natury, a jej kreatywną interpretacją.

Rzeźba naszej uczennicy

 

Kurs: rzeźba i inne formy trójwymiarowe

Lekcje rzeźby w Warszawie w weekend

Kiedy?

20 i 21 lipca (zajęcia plastyczne w sobotę i w niedzielę) w godzinach 11:00 - 16:00. To łącznie aż 10 godzin, podczas których nauczysz się podstaw lub rozwiniesz umiejętności.

 

Ile to kosztuje?

Cena kursu: 320 złotych. To tylko 32 zł/h pod okiem doświadczonego rzeźbiarza 😉 

Mamy jedynie 7 wolnych miejsc - zapisz się przez nasz formularz.

 

Czego się nauczysz na zajęciach rzeźby?

  • Wykonamy kopię ornamentu architektonicznego. 
  • Poznamy technologię gipsowego odlewu z formy traconej.
  • Przestudiujemy trójwymiarowe detale anatomiczne   - wyrzeźbimy nos, oko, ucho i inne zaproponowane przez Was elementy.
  • Każdą pracę udokumentujemy fotograficznie nie tylko by zachować piękne wspomnienie, ale również by zanotować techniczne odkrycia z zajęć.


nauka rzeźbienia w warszawie

W naszej pracowni odkryjesz nową formę kulturalnej rozrywki - tworzenie trójwymiarowych modeli z gliny. Kurs rzeźby będzie obejmował wykonanie ornamentu ceramicznego, rzeźbę detali anatomicznych takich jak nos, oko i ucho oraz rzeźbę portretową z modela (rzeźbienie z natury) w formie maski. Na pamiątkę wykonamy dokumentację fotograficzną.  Na warsztatach rzeźbiarskich nauczysz się również klasycznej techniki odlewu gipsowego.  Weekendowe lekcje rzeźby to propozycja zarówno dla młodzieży, jak również pracujących osób dorosłych 🙂

Kurs rzeźby pomoże rozwinąć wyobraźnię przestrzenną. To także oryginalny sposób na rozwinięcie zdolności manualnych. Zapraszamy na artystyczne wakacje w centrum Warszawy (ulica Filtrowa). 

rzeźba głowa antyczna

 

 

Jak zacząć rzeźbić?

A może potrzebne Ci przygotowanie na egzamin na wydział rzeźby ASP? Pomożemy Wam zacząć!

Aby zapisać się na wakacyjny kurs rzeźby wypełnij ten formularz:

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

Uwaga!   Pracownia zastrzega sobie prawo do odwołania zajęć 7 dni przed rozpoczęciem kursu w razie nie uzbierania się grupy!

Z kolejnymi kursami tego typu ruszamy dopiero po wakacjach 🙂