PRZED EGZAMINAMI NA AKADEMIĘ SZTUK PIĘKNYCH 

 

 

 

Czy Ty też wyczuwasz to napięcie? Słońce wciąż opala skórę, ale wrzesień nadchodzi nieubłaganie -  co oznacza, że egzaminy na ASP - Akademię Sztuk Pięknych - są już za chwilę.

 

 

Egzaminy to test Twojego warsztatu i kreatywności, ale również sprawdzian charakteru - czy pokonasz stres i presję? Wyrobisz się w przewidzianym czasie?

Pamiętaj, że rozrysowanie i rozmalowanie daje komfort pewności narzędzia.

 

Dlatego namawiamy wykorzystywania każdej wolnej chwili do rysowania szkiców bądź małych prac dla siebie, dla przyjemności.

Jak przygotować się na egzaminy na ASP?

Jeśli sam nie możesz się zmotywować lub masz coś jeszcze do przećwiczenia i skonsultowania z prowadzącym - drzwi naszej pracowni artystycznej są otwarte. Zapraszamy na kurs przygotowujący na egzaminy na ASP.

4 godziny dziennie raz w tygodniu wystarczą- podczas przygotowanego programu zajęć daje to 52 godziny intensywnej pracy, podczas której pokonasz swoje warsztatowe słabości. Sam zdecyduj, w których dziedzinach chcesz poczuć się pewnie !

 

 

W naszej pracowni czekają na Ciebie:

  1. maraton kierunków artystycznych 

Przygotowanie na egzaminy wstępne wydziałów: grafika, malarstwo,  sztuka nowych mediów

 

Poza rysunkiem i malarstwem skupimy się na zadaniach projektowych i plakatowych. Wykonamy kilka ćwiczeń na kreatywne myśle przestrzenne.

 

 

 

 

 

 

  1. maraton projektowy 

kurs przygotowujący do egzaminów na wydziały ASP: wzornictwo przemysłowe, architektura wnętrz, scenografia

Poza rysunkiem i malarstwem z wyobraźni skupimy się na modelowaniu i geometrii. Złapiemy również odrobinę wiedzy o ogólnie rozumianym designie.

 

 

 

 

 

Przed nami czas intensywnej pracy przed egzaminami na Akademię.

W zeszłym roku pracownia pomogła młodym adeptom dostać się na wymarzone studia  🙂

Zapisz się!

 

W tym roku 31 teczek przygotowanych przez naszych uczniów na wydzialy wzornictwa, architektury wnętrz, malarstwa, konserwacji zabytkow, scenografii i sztuki mediów zakwalifikowały ich do egzaminów praktycznych! Dołącz do nas!

Zgłoszenia przyjmuję w formie mailowej.