Plener malarski i rysunkowy w Kazimierzu Dolnym, Wakacje 2024

Stwórzmy razem coś pięknego!

Pasjonujesz się sztuką, ale nie masz zbyt wielu okazji by spróbować swoich sił w rysunku i malarstwie? A może tworzysz już od dawna i chcesz połączyć pasję z wakacyjnym wypoczynkiem? Dołącz do artystycznej przygody w jednym z najbardziej malowniczych miasteczek w Polsce! Plener malarsko – rysunkowy w Kazimierzu Dolnym to wspaniała okazja do odpoczynku od zgiełku stolicy, rozwinięcia swoich umiejętność oraz poznania osób o podobnych zainteresowań.

Kontrastownia plener

PLENER RYSUNKOWO – MALARSKI ORGANIZUJĄ WSPÓLNIE PRACOWNIE DOMIN ORAZ KONTRASTOWNIA. 

TERMIN: 21 – 26 lipca 2024

LOKALIZACJA: Kazimierz Dolny to urzekające miasteczko  o niezwykle bogatej historii. Ta malownicza, spokojna okolica będzie inspirującą przestrzenią dla artystycznych wyzwań.  

KOSZT: 1740 zł * 1840 zł (obejmuje transport, nocleg, wyżywienie, ubezpieczenie NNW,  opiekę kadry i artystów plastyków;*cena promocyjna obowiązuje przy opłacie całej kwoty do 30.05.2024) 

UCZESTNICTWO: od 15 roku życia

SZCZEGÓŁY:

  • Transport: Zapewniony, autokar
  • Nocleg: Kilkuosobowe pokoje w ośrodku na wyłączność
  • Wyżywienie: Zapewniamy pełne wyżywienie (3 posiłki dziennie)
  • Materiały: Musisz mieć swoje materiały
  • Opieka: Doświadczona kadra artystów plastyków z znanych pracowni artystycznych: Domin i Kontrastownia
  • Planowane aktywności: Rysunek, malarstwo, zwiedzanie lokalnych atrakcji oraz aktywności integracyjne.
obóz artystyczny 2024

Dla osób doświadczonych i początkujących

Pozwól nam o wszystko zadbać! Nie martw się swoim poziomiem zaawansowania. Zadbamy o to, by zadania i tematy realizowanego podczas pleneru malarskiego i rysunkowego  był dostosowane do różnego poziomu twórczych doświadczeń. Jeśli do tej pory szkicowałeś jedynie na marginesach zeszytów – nic nie szkodzi! 

obóz artystyczny 2024 warszawa

Pod okiem profesjonalistów

Podczas pleneru będziesz miał okazję pracować pod okiem doświadczonej kadry artystów plastyków, którzy służą pomocą, inspiracją oraz fachową wiedzą. Ten Plener wesprą artyści dwóch pracowni: Kontrastownia oraz Domin, dzięki czemu wybierzesz interesujące Cię techniki i tematy. Możesz zdecydować się na rysunek lub malarstwo lub spróbować obu twórczych dziedzin. Kto wie, może podczas tego wyjazdu stworzysz swoje najlepsze dzieło?

Plener rysunkowy

Poznaj innych twórców

Stawiamy na integrację! To w końcu wakacje, więc chcemy, aby nasz plener malarski był jednocześnie rozwijającym doświadczeniem artystycznym, jak i towarzyskim czasem przyjemnego wypoczynku.