Zajęcia przygotowujące do egzaminów na ASP

kurs przygotowawczy asp

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminów na uczelnie artystyczne

 

Ostatnie miejsca na naszych kursach!

 

Jeśli chcesz, aby najlepsza pracownia w Warszawie pomogła Ci w przygotowaniu do egzaminów na ASP zapraszamy do szybkiego złożenia zgłoszeń. Zostało nam raptem kilka wolnych miejsc na profilowanych zajęciach plastycznych.
Trzeci, ostatni sezon zajęć rusza już w połowie kwietnia.

Dlaczego KONTRASTOWNIA?

Co roku możemy pochwalić się najlepszymi wynikami naszych uczniów na egzaminach różnych uczelni artystycznych w Polsce i za granicą. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz do nas lub przejdź do strony dedykowanej kursom rysunkowo - malarskim w naszej pracowni.
Niezależnie od tego czy chcesz do łączyć do grona naszych uczniów, czy nie - poniżej znajdziesz kilka praktycznych informacji dla tych, którzy wciąż zastanawiają się, czy wziąć udział w tegorocznej rekrutacji.

Większość uczelni artystycznych podała już terminy egzaminów.

Na wiele Akademii Sztuk Pięknych teczkę prac złożyć należy na przełomie maja i czerwca, zaś egzaminy rozpoczną się w drugiej połowie czerwca. Tym, którzy myślą o udziale w tegorocznej rekrutacji nie zostało zbyt wiele czasu na decyzję... Część uczelni wymaga wcześniejszej rejestracji w programie online. Uczelnie zamieściły już grafik dla kandydatów - łatwo znajdziesz go w internecie wpisując nazwę uczelni i frazę "terminarz rekrutacji 2019".

 

Myślisz o udziale w egzaminach na ASP, ale nie wiesz czy nie jest za późno?

Jeśli ktoś odpowiada Państwu jednoznacznie: "tak", albo "nie" - niestety zwyczajnie kłamie. 🙂

Wszystko tak naprawdę zależy od naszych wspólnych działań, twoich wcześniejszych doświadczeń i obecnych zainteresowań.  Dlatego nie da się tego jednoznacznie ocenić. Jeśli potrzebujesz konsultacji - napisz do nas lub zadzwoń na numer kontaktowy podany na stronie.

Kwiecień to z pewnością ostatni moment na wzięcie udziału w kursie przygotowawczym, jeśli chcesz się na taki zapisać.

Odpowiedni program zajęć dopasowany do potrzeb wydziału i zaangażowanie ze strony prowadzących to tylko część sukcesu. Mamy wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu uczniów na wymarzone studia, jednak bez determinacji i uczciwej pracy z Twojej strony nie mamy szans na powodzenie.
Jeśli możemy liczyć na to, żeby dać z sibie wszystko - nie jest za późno by podejść do egzaminów na ASP jeszcze w tym roku .

 

Jeśli sądzisz, że nie uda Ci się zdać na Akademię w tym roku... potraktuj to jako próbę.

Nawet jeśli nie wierzysz w swoją szansę na egzaminach na ASP - mimo wszystko spróbuj. Czasem wystarczy lepszy dzień lub odrobina szczęścia, by wynik okazał się pozytywny. Wiemy z doświadczenia, że stres dla większości adeptów nie jest pozytywną motywacją. W trakcje rekrutacji sprawia, że nie dajecie z siebie 100% i w efekcie nie pokazujecie indywidualnych, najmocniejszych stron swojej osobowości. Podejdź do rekrutacji na wybraną uczelnię artystyczną bardziej "na luzie" - nic się nie stanie, jeśli nie uda się na pierwszym razem. Chodzi ostatecznie o Twoją przyszłość - czy w tym kontekście rok ma aż takie znaczenie?

kurs rysunku Warszawa

Zajęcia intensywne lub w trybie indywidualnym 

Jeśli interesują Cię zajęcia w trybie indywidualnym lub preferujesz indywidualne lekcje rysunku i malarstwa skontaktuj się z nami - stworzymy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Umówimy się na konsultacje i wspólnie określimy plan działania

Zaufaj doświadczonym nauczycielom - przygotowujemy młodzież aplikującą na uczelnie artystyczne i do liceów platycznych od ponad trzech lat!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *