Maraton przed egzaminem na ASP

Czy Ty tez wyczuwasz to napięcie? Kasztany kwitną, bzy pachną, matura w toku co oznacza, ze egzaminy na ASP -Akademie Sztuk Pieknych – są już za chwilę.
Egzaminy to test Twojego warsztatu i kreatywności, ale również sprawdzian charakteru – czy pokonasz stres i presję? Wyrobisz się w przewidzianym czasie?

Pamiętaj, że rozrysowanie i rozmalowanie daje komfort pewności narzędzia.
Dlatego namawiamy wykorzystywania kazdej wolnej chwili do rysowania szkiców bądź małych prac dla siebie, dla przyjemności.
A jeśli sam nie możesz się zmotywować lub masz coś jeszcze do przećwiczenia i skonsultowania z prowadzącym – drzwi naszej pracowni artystycznej są otwarte.

5 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu – daje to 30 godzin intensywnej pracy, podczas której pokonasz swoje warsztatowe słabości. Sam zdecyduj, w których dziedzinach chcesz poczuć się pewnie – czy potrzebujesz rysunku, malarstwa, czy może wszystkich 3 dziedzin.

W naszej pracowni czekają na Ciebie:
maraton rysunkowy,
maraton malarski
maraton rzeźbiarski
dwa tygodnie intensywnej pracy przed egzaminami na Akademię.

W zeszłym roku pracownia pomogła młodym adeptom dostać się na wymarzone studia – w tym Maćkowi, który zdobył pierwszy wynik na wydziale wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych!

Zapisz się!

Dostępne terminy:
29.05.2017 – 3.06.2017 Tydzień pierwszy
5.06.2017 – 10.06.2017 Tydzień drugi

Masz dodatkowe pytania? – napisz:

info@kontrastownia.pl

Kochamy rysować!

Dołącz do nas 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *