Kurs rysunku i malarstwa dla dorosłych

 

Kiedy?

Zajęcia plastyczne rozpoczynają się 17 września. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu. Dostępne terminy: środa 18:00 - 21:00  

 

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczne są zarówno dla dorosłych, którzy chcą rozwijać się ze względu na podniesienie kwalifikacji zawodowej, jak również dla pasjonatów i hobbystów. Zajęcia artystyczne dla dorosłych  pomogą rozwinąć umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Program grupy, poza absolutnymi podstawowymi warsztatowymi umiejętnościami, ustalane będą w sposób dyplomatyczny pomiędzy grupą i prowadzącym. Młoda kadra związana ze środowiskiem Akademii Sztuk Pięknych jest otwarta na Państwa ambicje i potrzeby.  

Gdzie?

Zajęcia odbywają się w pracowni na ulicy Filtrowej 63 w Warszawie.  

Jaki temat?

Zajęcia dostępne są w pakietach 5 tygodni obejmujących różne zakresy tematyczne. Pierwszy blok kursu plastycznego dla dorosłych będzie obejmował rysunek w róznej postaci - rysunek portretowy, rysunek modela, rysunek projektowy i inne zagadnienia związane z prostymi technikami graficznymi w tym z monotypią oraz linorytem. Kolejny blok tematyczny będzie dotyczył malarstwa.     

Cennik

Pakiet 5 tygodni zajęć to koszt 320 złotych.