lekcje rysunku dla dorosłych w warszawie

 

lekcje rysunku dla dorosłych w warszawie

czyli pierwszy sezon Kursu rysunku, malarstwa i rzeźby dla dorosłych

 

Kiedy?

Zajęcia plastyczne rozpoczynają się 16 września. 

Dostępne terminy:

wtorek 18:00 - 21:00 - najbardziej polecamy ten termin, nowo utworzona grupa 🙂 

środa 18:00 - 21:00 - nie mamy już wolnych miejsc w tym terminie ;( Jeśli to jedyny dzień, który Ci odpowiada napisz do nas na kontrastownia@gmail.com 

 

Podczas roku szkolnego odbywają się 4 sezony zajęć, po 5 tygodni dydaktycznych każdy. Pierwszy semestr zajęć artystycznych w roku szkolnym 2019/2020 startuje w naszej pracowni już 16 września. 

Zajęcia stałe odbywają się raz  w tygodniu  w wybranym terminie. Poza tym przez cały rok proponujemy pakiety darmowych zajęć rozszerzających, o których informujemy uczniów mailowo.

Pracownia zastrzega sobie możliwość odwołania zajęć do 10 września w przypadku nieuzbierania się grupy!

 

Dla kogo?

Zajęcia przeznaczne są zarówno dla dorosłych, którzy chcą rozwijać się ze względu na podniesienie kwalifikacji zawodowej, jak również dla pasjonatów i hobbystów. Zajęcia artystyczne dla dorosłych  pomogą rozwinąć umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa oraz rzeźby. Program grupy, poza absolutnymi podstawowymi warsztatowymi umiejętnościami, ustalane będą w sposób dyplomatyczny pomiędzy grupą i prowadzącym. Młoda kadra związana ze środowiskiem Akademii Sztuk Pięknych jest otwarta na Państwa ambicje i potrzeby.

Poza rozwojem umiejętności manualnych kurs plastyczny dla dorosłych to forma relaksującej integracji z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. 

 

Gdzie?

Zajęcia odbywają się w pracowni na ulicy Filtrowej 63 w Warszawie. Pracownia mieści się w centrum, na pograniczu śródmieścia i ochoty. Łatwo dojedziesz do nas samochodem lub środkami komunikacji miejskiej.

 

Jaki temat?

Zajęcia dostępne są w pakietach 5 tygodni obejmujących różne zakresy tematyczne.

Pierwszy blok kursu będzie obejmował rysunek w róznej postaci - rysunek portretowy, rysunek modela, rysunek projektowy i inne zagadnienia związane z prostymi technikami graficznymi w tym z monotypią oraz linorytem. 

Drugi sezon zajeć poświęcimy malarstwu martwej natury i malarstwu pejzażowemy w wybranej technice: malarstwo akrylami lub farbami olejnymi. 

Trzeci blok kursu artystycznego dla dorosłych będzie obejmował zagadnienia z zakresu rzeźby, ćwiczeń myślenia przestrzennego oraz modelowania.

Czwarty sezon zajęć plastycznych dedykowany będzie tematom wybranym przez uczestników kursu - jesteśmy elastyczny dla Was!

 

 

Cennik

Pakiet 5 tygodni zajęć to koszt 340 złotych.

Uwaga! Nie ma możliwości wykupienia pojedynczych zajęć. Zapisując się na kurs (lekcje rysunku dla dorosłych w Warszawie) rezerwujesz cały pakiet zajęć!

 

Tylko u nas

  • PRACOWNIA W CENTRUM - łatwy dojazd
  • ELASTYCZNY SYSTEM PŁATNOŚCI - zgadzamy się na podział płatności na raty
  • GRAFIK ZAJĘĆ USTALA GRUPA - całkowicie dopasowujemy się do Państwa potrzeb, terminy zajęć mogą przesuwać się zgodnie z preferencjami grupy
  • MAŁE GRUPY - grupy hobbystyczne na kursie artystycznym dla dorosłych liczą nie więcej niż 7 osób!
  • DOSTĘP DO PRACOWNI POZA GODZINAMI ZAJĘĆ - udostępniamy wolne sale, z których możecie Państwo korzystać poza godzinami zajęć dydaktycznych
ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE RYSUNKU DLA DOROSŁYCH W WARSZAWIE PRZEZ NASZ FORMULARZ JEŚLI MASZ PYTANIA - NAPISZ LUB ZADZWOŃ   lekcje rysunku dla dorosłych w warszawie