lekcje malarstwa i rysunku online majówka 2020

lekcje malarstwa i rysunku online

majówka 2020

Brakuje Ci prac do teczki? Mógłbyś robić lepsze prace, ale rysunek detalu kuleje? A może zawsze chciałeś namalować człowieka?

Majówka to dobra okazja, żeby nadrobić zaległości, spróbować nowych tematów oraz technik plastycznych i popracować nad słabszymi elementami warsztatu rysunkowo - malarskiego.

lekcje rysunku online

Warsztaty artystyczne online odbędą się 1 i 2 maja w godzinach 11:00 – 16:30. Każdego dnia możesz wybrać salę online, w której chcesz pracować:

  1. RYSUNEK ONLINE – kurs przygotowawczy na asp online

W tej sali porozmawiamy o emocjonalnym znaczeniu kompozycji, narysujemy postać lub skupimy się na detalu anatomicznym takim jak stopa, dłoń, bądź twarz postaci. Wykonamy szkice w technikach eksperymentalnych i usprawnimy proces budowania postaci. Zajmiemy się również szkicem wielkoformatowym.

­­

  1. MALARSTWO I KOLAŻ ARTYSTYCZNY ONLINE –

    lekcje malarstwa i rysunku online

W tej Sali namalujemy martwą naturę z elementami ludzkimi lub postać, narysujemy martwą naturę mazakami lub wykonamy realizację kolażową. Chętni mogą zmierzyć się z trudnym zagadnieniem studium materiału.

 

W godzinach 18:30 – 20:00 w dniach 1 i 2 możesz skorzystać także z dodatkowych konsultacji online. 1 maja będzie można skonsultować prace rysunkowe i malarskie, zaś 2 maja realizacje rzeźbiarskie, z zakresu papieroplastyki oraz geometrii, a także realizacje własne wszelkiego typu.

 

Cena lekcji rysunku i malarstwa online w majówkę

 dwóch dni warsztatów to 80 złotych dla naszych kursantów i 95 zł dla osób z zewnątrz.

 

O stałym kursie rysunkowo - malarskim online w Kontrastowni przeczytasz tutaj.

Jeśli chcesz zadać pytanie - skontaktuj się z nami.

Wszystkie zaprezentowane prace zostały wykonane przez naszych uczniów podczas lekcji rysunku i malarstwa online w Kontrastowni. 

lekcje malarstwa online
lekcje rysunku online
lekcje malarstwo online