INTENSYWNE KURSY ARTYSTYCZNE

ZAJĘCIA PLASTYCZNE W WARSZAWIE WAKACJE 2022

Kursy intensywne organizujemy okresowo, w czasie wolnym od szkolnych lub zawodowych zobowiązań. Gwarantują szybki progres w krótkim czasie. Tematyka jest różnorodna i staramy się indywidualnie odnieść do potrzeb każdego uczestnika. Przygodę ze sztuką możesz rozpocząć w ferie zimowe, majówkę lub w wakacje!

 

Przed nami intensywne kursy wakacyjne 2022 z zakresu:

– rysunku i malarstwa (w tym kurs przygotowujący na uczelnie artystyczne takie jak Akademia Sztuk Pięknych, Uniwersystet Artystyczny, PJATK i kursy hobbystyczne dla młodzieży w różnym wieku)

– digital paintingu i innych dziedzin grafiki komputerowej

– malarstwa olejnego 

 W tym roku przygotowaliśmy dla Was kursy, które są nastawione na różne cele – te praktyczne, związane z dostaniem się na studia artystyczne, oraz te wynikające z indywidualnej potrzeby rozwoju. 

Kiedy?

Zajęcia plastyczne w wakacje rozpoczynamy już 27 czerwca 2022! Zajęcia odbywają się w pięcio- lud dwudniowych  pakietach – w zależności od tego, jaki typ kursu artystycznego wybierasz. 

Dla kogo?

Nasz kursy są profilowane – wybierz taki, który odpowiada Ci najbardziej.

Obecnie w trybie intensywnym są zaplanowane kursy wakacyjne w dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników. 

To doskonała okazja do spędzenia wolnego czasu na realizacji kreatywnych pasji. Nie tylko nauczysz się umiejętności w zakresie rysunku, malarstwa i rzeźby, ale poznasz również osoby, które podzielają Twoje twórcze zainteresowania. 

 

kurs rysunku i malarstwa dla osób początkujących
Prace naszych uczniów
przygotowanie na asp wakacje warszawa

KURS PRZYGOTOWUJĄCY NA UCZELNIE ARTYSTYCZNE

To właśnie nasza specjalizacja!

 Jeśli planujesz studia artystyczne – nie czekaj do klasy maturalnej z rozpoczęciem przygotowań. To gorący okres, gdzie licealni nauczyciele także będą wywierali presję ze względu na maturę. Nie wiem, czy wiesz, ale w ostatnich latach zainteresowanie kierunkami znacznie wzrosło, a co za tym idzie – poziom aplikującej młodzieży. W związku z tym warto poświęcić tydzień lub dwa w wakacje, by przygotować się do nadchodzącego wyzwania. 

Aby dostać się na Akademię Sztuk Pięknych trzeba zrobić sporo prac! Dołącz do naszego kursu wakacyjnego:

 

kurs przygotowawczy asp wakacje