kurs rysunek online kurs malarstwo online

KURS RYSUNEK ONLINE MALARSTWO ONLINE - JAK DZIAŁA?

Kurs rysunek online malarstwo online składa się z trzech części - materiałów dydaktycznych, cotygodniowych czterogodzinnych spotkań w trybie online i indywidualnych konsultacji stacjonarnych. 

Regularnie spotykamy się na zajęciach rysunkowo malarskich online w wybrany przez Ciebie dzień. Trwają cztery godziny. Nasza platforma umożliwia połączenie wizualne, głosowe i tekstowe w tym samym czasie. Dzięki temu jesteśmy w stanie nie tylko rozmawiać, ale także nanieść wizualną korektę na Twoją pracę lub krok po kroku pokazać Ci, jak coś zrobić lub poprawić. 

RODZAJE KURS RYSUNKOWY KURS MALARSKI ONLINE

 

Jeśli nie wiesz jaką grupę wybrać - napisz lub zadzwoń do nas!

Dlaczego kurs rysunkowo malarski online jest lepszy niż tutoriale?

Tutoriale dają nam pewien poziom warsztatowy, jednak… dziesiątki, jeśli nie setki innych osób umieją zrobić coś dokładnie tak, jak ty. Nauka oparta na korektach jest co prawda nieco dłuższa, ale skutkuje powstaniem bardziej indywidualnego, wrażliwego stylu. Umiejętności, które w ten sposób zdobędziesz pozwolą Ci nie tylko odtwarzać, ale również kreować nowe jakości plastyczne. Jak to mówią - gra warta świeczki!

kurs rysunek online
kurs malarstwo online
W TAKICH CZASACH ŻYJEMY

W październiku 2020 roku nasze życie w dużej mierze znów stało się domowe i wirtualne. Rozwój pandemii i wynikające z tego ograniczenia dla jednych tworzą strefę komfortowej samotności, dla innych są prawdziwą udręką. Niezależnie od naszych poglądów tym razem możemy założyć, że cała ta dziwna sytuacja może potrwać dłużej, niż ostatnio. Musimy się dostosować, znaleźć swój sposób na życie w świecie zamaskowanych twarzy i pustek na ulicach.

Ta sytuacja kiedyś się skończy - jednak do tego czasu większość naszych aktywności musi przenieść się w cyberrzeczywistość. Pracować i uczyć się wciąż trzeba, nikt nie odwoła także egzaminów na studia czy do liceów plastycznych. 

Dlatego nie odkładaj na później przygotowań do wymarzonej szkoły, rozwoju kwalifikacji zawodowych czy ulubionego hobby. A w tych czasach z pewnością warto mieć hobby takie jak sztuka - można je uprawiać w samotności, w domowym zaciszu. Pozwala przelać emocje na papier, rozważyć różne sprawy i lepiej poznać samego siebie.

 

Kurs rysunek kurs malarstwo online

Jest jak jest… jednak świat nie stanie w miejscu! Spotykamy się na zajęciach online, ale w razie wątpliwości dajemy możliwość indywidualnych konsultacji stacjonarnych. To połączenie pozwala nam na zachowanie balansu pomiędzy wiedzą, a atmosferą wynikającą z relacji z prowadzącym. Chcemy, aby nasi uczniowie czuli, że naprawdę nam zależy! Kontrastownia to pracownia, która została założona z pasji do edukacji i sztuki - jeśli znasz jakiegokolwiek z naszych uczniów z pewnością powie Ci to samo 😉 

Prace wykonane przez uczniów na naszym kursie online

kurs malarstwo onloine