Co robić w Warszawie w weekend?

Artystyczne atrakcje dla dorosłych!

INTEGRACJA I DOBRA ZABAWA

WEŹ SWOJE WINO!

JEŚLI NIE MASZ PLANU NA WEEKEND LUB W RAMACH BEFORE

PRZYJDŹ ZE ZNAJOMYMI LUB BEZ

NIE MUSISZ UMIEĆ RYSOWAĆ LUB MALOWAĆ

Mamy dla Ciebie pomysł na ciekawy wieczór w stolicy. Wpadnij do naszej artystycznej pracowni i stwórz coś pięknego! Nie zabraknie integracji i dobrej zabawy, a na dodatek możesz zabrać ze sobą swoje ulubione wino i dobry nastrój. To nie będą kolejne poważne warsztaty plastyczne dla osób pasjonujących się sztuką, tylko artystyczna zabawa w fajnym gronie. Nie potrzebujesz doświadczenia ani towarzysza (tak, wiemy, w końcu coś dla osób bez planu na weekend). Wszyscy wiemy, że stolica proponuje nam wiele aktywności, jednak trudno znaleźć atrakcję w Warszawie do której nie potrzebujesz ekipy. Spędź więc miło piątkowy lub sobotni wieczór i poznaj nowych ludzi lub wpadnij do nas na before przed wyjściem ze znajomymi. Do zobaczenia!

CO ROBIĆ W WARSZAWIE W WEEKEND - WYDARZENIA

DOROŚLI MALUJĄ ŚWINKI <– BRAK WOLNYCH MIEJSC

TERMIN: 11.11.2023 r (sobota) w godzinach 17:00 -19:00

TO BĘDZIEMY ROBIĆ: 

Porozmawiamy chwilę o kolorach, a następnie wprowadzimy Was w podstawy malarstwa. Nasza metoda jest prosta i efektowna, więc przygotuj się na spore zaskoczenie. Udowodnimy, że malarstwo nie musi być tak trudne, jak może się wydawać! Tematem przewodnim naszego obrazu będą… świnki. Temat może się wydawać niecodzienny i wiemy z doświadczenia, że będzie trochę śmiechu. W weekend nie warto być jednak zbyt poważnym. Jeśli zastanawiasz się jak zacząć malować i lubisz atmosferę relaksu – to wydarzenie z pewnością Ci się spodoba.

DOROŚLI O TYM, CO MOŻE ZDARZYĆ SIĘ TYLKO W POLSCE <- 10 WOLNYCH MIEJSC

TERMIN: 26.11.2023 r (niedziela) w godzinach 17:00 -19:00

TO BĘDZIEMY ROBIĆ: 

Codzienne życie z przymrużeniem oka! Przynależność do miejsca to ważny czynnik budujący nasz świat. Stereotypy, szczególne zwyczaje i tradycje tworzą się z czasem, nadając każdemu miejscu historii wyjątkowy charakter. Co może zdarzyć się tylko u nas? Za czym tęsknilibyśmy, gdybyśmy musieli zamieszkać na drugim końcu świata? Jak zwykle podejdziemy do tematu z odpowiednim dowcipem. Może to dzieło będzie mememowym osiągnięciem Twojego życia?

DOROŚLI RYSUJĄ ŚMIESZNE LUDZIKI <– 20 WOLNYCH MIEJSC

TERMIN: 10.12.2023 r (niedziela) w godzinach 17:00 -19:00

TO BĘDZIEMY ROBIĆ: 

Człowiek to zawsze ciekawy temat, w końcu na co dzień siła żeby wszystko się wokół niego kręci. Nauczymy się jak narysować człowieka i spróbujemy swoich sił w rysunku modela z natury. Czy będzie łatwo? Z pewnością nie! Czy będzie śmiesznie? Och, to na pewno! Oczywiste jest to, że jeśli jeszcze tego nie robiłeś to postaci nie będą idealne i z tej przyczyny będziemy mieli wiele powodów do żartu. Jeśli jednak nie planujesz kariery artystycznej, ale chcesz niezobowiązująco znaleźć się w procesie jaki wielokrotnie przechodzili wszyscy znani artyści dziejów – to będzie niezapomniana przygoda. 

CENNIK

70 zł

za jedno wydarzenie (wszystkie materiały plastyczne wliczone są w cenę)

atrakcja warszawa

Dorośli rysują i malują w Kontrastowni, czyli fajne warsztaty weekendowe dla dorosłych

Cykl naszych eventów dla dorosłych w naszej pracowni to oryginalny pomysł na wieczór dla tych, którzy nie mają planów na weekend lub chcą zrobić coś ciekawego przed spotkaniem ze znajomymi. Chcesz ciekawie spędzić czas, spróbować czegoś nowego lub sprawdzić, czy sztuka to coś dla Ciebie? Wybierz interesujący Cię termin i spędź z nami sobotnie lub niedzielne popołudnie! Nie musisz mieć doświadczenia ani materiałów, a podczas wydarzenia możesz zrelaksować się przy herbacie, winie lub drinku. Zadbamy o to, aby ten relaksujący czas zaowocował powstaniem pięknego rysunku lub obrazu, który zabierzesz ze sobą do domu na pamiątkę

W planach trochę edukacji i duużo twórczej przyjemności, więc do zobaczenia!

co robić w weekend w warszawie